Chrzest wodny

Chrzest wodny
09/09/2017
Chrzest 24-09-2017
09/10/2017

Podczas niedzielnego nabożeństwa mogliśmy się razem radować z Braćmi,  Adamem Pitra i Edmundem Peters którzy zawarli wodne przymierze z Panem Jezusem. Z radością oddali mu swoje życie i przyrzekli służyć mu do końca swojego życia.

 

 

2 Comments

 1. Grażynka pisze:

  Pamietam swój chrzest, jakie to wielkie i niezapomniane przeżycie !
  Jaka ogromna zmiana i przemiana zycia …
  Jak wspaniałym jest fakt zawarcia przymierza właśnie poprzez świadomy chrzest wodny z Jezusem Chrystusem ! Stare przeminęło, wszystko staje sie nowe ; oczy inaczej widza, uszy inaczej słyszą, „moje ja „zaczyna odchodzić w cień (…)
  Oto Boże działanie rozpoczyna sie w mojej duszy i sercu (…)
  Niczego juz tak nie pragnę w życiu jak żyć z Jezusem i w Jezusie , to najpiękniejsze co moze człowieka spotkać !
  Amen

 2. Renata Aksan pisze:

  Albowiem Bog tak umilowal swiat aby KAZDY kto w niego wierzy nie zginol ale mial zycie wieczne! , Moje pierwsze kroki w poznaniu naszego Pana Jezusa Chrystusa byly w polskim kosciele w Cabramatta , Basienka ..nigdy nie zapomne jak pierwszy raz przyszlam do kosciola , a bylo to juz jakies 30 lat temu , to mile i cieple przywitanie kiedy bedac tak daleko od rodzinnego domu majac 20 lat , uslyszalam slowa ze nie jestem sama tu w tej dalekiej Australii ze jest KTOS kto jest ze mna gdzie kolwiek bym sie znalazla w swoim zyciu , w jaki sposob to czulam …..ale nie potrafilam tego nazwac po imieniu , Basia przytuliala mnie i powiedziala ze Bog mnie kocha ….i nie zapomne tej chwili nigdy , to byl przelomowy moment w moim zyciu , chociaz przyszly burze i wichury , bo jestesmy tylko ludzmi , wierze ze dom zbudowany na Jezusie Chrystusie ZAWSZE sie ostoi ! i niech to bedzie zacheta dla wszystkich ktozy watpia , Bog jest wiekszy nisz nasze utrapienia i to przez co przechodzimy , jest wielki ale w swojej wielkosci jest zawsze z nami bo …Tak Bog umilowal……